Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tournament – Metcafe Ringette Association

November 10 @ 7:00 am - November 11 @ 4:00 pm

For the complete tournament schedule, visit Score 2 Stats

# Type Date Time Venue Visitor Scr Home
U10-1 RR Fri Nov 23 9:00A Mitchell  Mitchell Goderich
U10-2 RR Fri Nov 23 10:00A Mitchell  Mitchell U9 Cambridge
U12-1 RR Fri Nov 23 11:00A Mitchell  St. Marys Mitchell/Seaforth
U12-2 RR Fri Nov 23 12:00P Mitchell  Elora Fergus Goderich
U10-3 RR Fri Nov 23 2:00P Mitchell  Cambridge Mitchell
U14-1 RR Fri Nov 23 2:00P Elma Logan RC.  Exeter/Seaforth Hanover
U14-2 RR Fri Nov 23 3:00P Elma Logan RC.  Mitchell Markham
U10-4 RR Fri Nov 23 3:00P Mitchell  Goderich Mitchell U9
U12-3 RR Fri Nov 23 4:00P Mitchell  Goderich St. Marys
U12-4 RR Fri Nov 23 5:00P Mitchell  Mitchell/Seaforth Elora Fergus
U16-1 RR Fri Nov 23 6:00P Mitchell  Mitchell/Seaforth Hanover
U16-2 RR Fri Nov 23 7:00P Mitchell  Caledonia St.Marys
U19-1 RR Fri Nov 23 8:00P Mitchell  Mitchell Seaforth/Exeter
18+B-1 RR Fri Nov 23 9:00P Mitchell  Stratford Thunder Toronto
18+B-2 RR Fri Nov 23 10:00P Mitchell  Mitchell Waterloo Fury
U16-3 RR Sat Nov 24 8:00A Mitchell  St.Marys Mitchell/Seaforth
U16-4 RR Sat Nov 24 9:00A Mitchell  Hanover Caledonia
U14-3 RR Sat Nov 24 10:00A Mitchell  Mitchell Exeter/Seaforth
U14-4 RR Sat Nov 24 11:00A Mitchell  Markham Hanover
U19-2 RR Sat Nov 24 12:00P Elma Logan RC.  Seaforth/Exeter Caledonia
18+B-3 RR Sat Nov 24 1:00P Elma Logan RC.  Stratford Thunder Mitchell
18+B-4 RR Sat Nov 24 2:00P Elma Logan RC.  Waterloo Fury Toronto
U7/U8-1 RR Sat Nov 24 2:30P Mitchell  A B
U10-5 RR Sat Nov 24 3:30P Mitchell  Mitchell U9 Mitchell
U16-5 RR Sat Nov 24 4:00P Elma Logan RC.  Hanover St.Marys
U10-6 RR Sat Nov 24 4:30P Mitchell  Cambridge Goderich
U16-6 RR Sat Nov 24 5:00P Elma Logan RC.  Caledonia Mitchell/Seaforth
U14-5 RR Sat Nov 24 5:30P Mitchell  Exeter/Seaforth Markham
U19-3 RR Sat Nov 24 6:00P Elma Logan RC.  Caledonia Mitchell
U14-6 RR Sat Nov 24 6:30P Mitchell  Hanover Mitchell
18+B-5 RR Sat Nov 24 7:30P Mitchell  Toronto Mitchell
18+B-6 RR Sat Nov 24 8:30P Mitchell  Waterloo Fury Stratford Thunder
U12-5 RR Sun Nov 25 9:00A Mitchell  Mitchell/Seaforth Goderich
U12-6 RR Sun Nov 25 10:00A Mitchell  Elora Fergus St. Marys
U19-4 GS Sun Nov 25 11:00A Mitchell  2nd Place Team 1st Place Team
U19A-1 RR Sun Nov 25 12:00P Mitchell  London U16AA Mitchell
18+B-7 GS Sun Nov 25 1:30P Mitchell  2nd Place Team 1st Place Team
U10-7 GS Sun Nov 25 2:30P Mitchell  2nd Place Team 1st Place Team
U14-7 GS Sun Nov 25 3:30P Mitchell  2nd Place Team 1st Place Team
U12-7 GS Sun Nov 25 4:30P Mitchell  2nd Place Team 1st Place Team
U16-7 GS Sun Nov 25 5:30P Mitchell  2nd Place Team 1st Place Team

Details

Start:
November 10 @ 7:00 am
End:
November 11 @ 4:00 pm

Organizer

Metcalfe Ringette Association